Ballina Jeta ​Duaja për shlyerjen e borxheve

​Duaja për shlyerjen e borxheve

144
0
SHPËRNDAJE

Dikush iu ankua Alijut, radijallahu anhu, për borxhet e shumta, e ai i tha: e di një lutje, që nëse e thua, të lehtësohet shlyerja e borxheve, thuaj:

Allahumme kfini bi halalike an haramike ue gnini bi fadlike ammen sivake – O Allah më mjafto me hallall pa rënë në haram dhe më pasuro me mirësinë pa pasur nevojë për dikë tjetër!FRESKIRINORE 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.