Ballina Jeta ​Dynjaja është tri ditë:

​Dynjaja është tri ditë:

57
0
SHPËRNDAJE

Dynjaja është tri ditë:

E djeshma; e jetuam dhe më nuk kthehet!

E sotmja; e jetojmë dhe nuk vazhdon gjithmonë!

E nesërmja; nuk e dimë se ku do të jemi!

Andaj fal dhe mëshiro dhe leja krijesat Krijuesit, unë dhe ti dhe ata një ditë do të shkojnë dhe nuk do të mbetemi në dynja përgjithmonë!!!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.