Ballina Jeta ​NE MENGJES ALLAHU IM , NA I GEZO ZEMRAT TONA , NA...

​NE MENGJES ALLAHU IM , NA I GEZO ZEMRAT TONA , NA I PASTRO PIKELLIMET TONA 

42
0
SHPËRNDAJE


​NE MENGJES !

ALLAHU IM , NA I GEZO ZEMRAT TONA , NA I PASTRO PIKELLIMET TONA 

DHE SHQETESIMET TONA , NA I FAL MEKATET TONA DHE GJUNAHET TONA

NA I SHERO TE SEMURET TANE DHE NA I MESHIRO TE VDEKURIT TANE 

VERTET TI JE I PLOTFUQISHEM PER CDO SEND !

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.