3:42 pm - Wednesday January 17, 2018

Archive: Kuize Subscribe to Kuize

Këtë vit Kuizi oNline ”RAMAZAN 2016” në portalin Freskirinore nuk do të Zhvillohet, ja shkaqet!

ShareNa vjen keq sinqerisht, po të mbahej edhe këtë vit KUIZI oNLINE me fansat e portalit FreskiRinore.com, do ishte viti i 4-ër me rradhë që do organizonim, por me shpresë se në të ardhmen e afërt do jemi më të organizuar. Stafi...

ZYRTARISHT SHPALLET i MBYLLUR KUIZI ONLINE “RAMAZAN 2015” NË PORTALIN FRESKIRINORE.COM

ShareUPDATE(08.07.2015): ***ZYRTARISHT SHPALLET i MBYLLUR KUIZI ONLINE “RAMAZAN 2015” NË PORTALIN FRESKIRINORE.COM (08.07.2015, ora 12:55min)*** Falenderimi i takon Allahut xh.sh që mbaroi me sukses edhe viti 3-të i kuizit online...

FINALE / Kuiz Diturie °”RAMAZAN 2014 ” – vetëm për 21 finalistët! [Pyetje-Përgjigje]

ShareUPDATE (01.08.2014) KUIZI MBAROI ME SUKSES DHE FITUES DOLI SUAD ISENI nga qyteti i Gostivarit (kliko foton MIRENJOHJEN per me shume informacion) _____________________________________________________________________________ Ja EMRAT e personave...

Pjesa e II-të / Kuiz Diturie °”RAMAZAN 2014 ” – LUAJ TANI

ShareNa falni. Dicka shkoi keq! Dhe keshtu, nqse e kalon fazen e pare te KUIZIT, do te del ky Rezultat: “URIMEEE, kalon në FINALE!!!“, do presesh LINKUN tjeter te KUIZIT i publikuar ne portal, ku te drejte pjesemarrje do kene vetem FINALISTET...

LUAJ TANI – Kuiz Diturie °RAMAZAN 2014 – Pjesa e I-rë

Share B) Tani përgjigju PYETJEVE (KLIKO KËTU) ...

KUIZ DITURIE në Freskirinore! – RAMAZANI 2014

ShareËshtë hera e dytë që ky lloj i Kuizit realizohet në portalin freskirinore, enkas për dituri, argëtim dhe freski gjatë muajit të Bekuar RAMAZAN! Ne saje te projektit Jumu’ah qe realizohet te Xhamia Hamza Dobërdoll, stafi...

Kuiz Diturie °11, nga Feja ISLAME -2

Share     B) Tani përgjigju PYETJEVE (KLIKO KËTU) ...

Kuiz Diturie °8: nga shkenca e MJEKËSISË

Share   B) Tani përgjigju PYETJEVE (KLIKO KËTU) ...