2:13 pm - Wednesday January 17, 2018

Archive: Freskohu Subscribe to Freskohu

JA PSE DUHET TË REKLAMONI BIZNESIN NË PORTALIN FRESKIRINORE!

SharePortali freskirinore.com 8 vite ka mbijetuar dhe in shaa Allah do mundohena të angazhojmë më shumë anëtar që ky portal të jep freski çdo ditë për Rininë dhe shoqërinë në përgjithësi. Mijëra vizitorë çdo ditë shfletojnë...

Donald Trump duke dëgjuar Kur’an! (VIDEO)

ShareDonald Trump duke dëgjuar Kur’an! (VIDEO) Një Imam i ftuar në ceremoni ka shfrytëzuar rastin për të recituar disa vargje të Kuranit për t’i dhënë një mesazh të fortë presidentit 45-të të Shteteve të Bashkuara. http://freskirinore.com/wp-content/uploads/2017/01/16257644_1935416666686128_6436181004712411136_n.mp4 Donald...

Njeriu që ka garuar edhe me kuaj nga fsh Shitovë i Kërçovës

ShareSporti në Kërçovë të fsh Shitovë, është trashëguar vite me radhë, i cili është përcjellur, ruajtur, dhe zhvilluar vazhdimisht. Shitova, në disiplinën e atletikës, ka pis shumë atletë të shpejtë. Pa dyshim më i dalluar...

Si kanë ndryshuar ndër vite dy personazhet e animuar Tomi dhe Xherri ,më të dashur për fëmijë e të rritur?

ShareSi kanë ndryshuar ndër vite dy personazhet e animuar më të dashur për fëmijë e të rritur? Tomi dhe Xherri…./freskirinore ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

Këtë vit Kuizi oNline ”RAMAZAN 2016” në portalin Freskirinore nuk do të Zhvillohet, ja shkaqet!

ShareNa vjen keq sinqerisht, po të mbahej edhe këtë vit KUIZI oNLINE me fansat e portalit FreskiRinore.com, do ishte viti i 4-ër me rradhë që do organizonim, por me shpresë se në të ardhmen e afërt do jemi më të organizuar. Stafi...

Mënyra efektive për të ulur temperaturën…

ShareËshtë me të vërtetë e vështirë për të folur për këtë çështje , pasi kur fëmija juaj po vuan nga diçka, ju gjithmonë doni të telefononi mjekun. Në atë moment paniku, ju mendoni vetëm për të “shpëtuar” fëmijën...

ZYRTARISHT SHPALLET i MBYLLUR KUIZI ONLINE “RAMAZAN 2015” NË PORTALIN FRESKIRINORE.COM

ShareUPDATE(08.07.2015): ***ZYRTARISHT SHPALLET i MBYLLUR KUIZI ONLINE “RAMAZAN 2015” NË PORTALIN FRESKIRINORE.COM (08.07.2015, ora 12:55min)*** Falenderimi i takon Allahut xh.sh që mbaroi me sukses edhe viti 3-të i kuizit online...

Sot fillon zyrtarisht edhe fundi i jonë si nxënës të MEDRESESË (FOTO)

ShareSot fillon zyrtarisht edhe fundi i jonë si nxënës të MEDRESESË. Erërat e jetës ndoshta do na hedhin në cepa të ndryshme të botës, por asnjëherë mos e haroni këtë kohë, mos i haroni shokët që për katër vite ju shoqëruan,...