2:11 pm - Wednesday January 17, 2018

Archive: Video Subscribe to Video

Lot dhe emocione, ilahija për mulla Jakupin min.53 (Video)

ShareKëtë javë mysafir ishte djaloshi që la pa fjalë me zërin e tij, Erjad Karpuzi. Moderatori i emisionit i kishte premtuar Erjadit për realizimin e disa këngëve, dhe ai e mbajti fjalën. Gjatë perfomimit të djaloshit, pati lot...

Fukaraja , në derë të sokakut m’pret fëmija (VIDEO)

ShareFukaraja , në derë të sokakut m’pret fëmija ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

‘Luftë’, çfarë në të vërtetë ka ndodhur?

Share Tifozët e Hertha Berlinit dhe Eintracht Frankfurt janë rrahur pas përfundimit të ndeshjes nëpër rrugët e kryeqyteti gjerman. Pas fitores së djeshme të Herthas me rezultat 2-0 kundër Eintracht Frankfurtit janë nxehur gjakrat...

Ilahi kushtuar nënës nga Burim Berisha – “Të kam borxh trupin dhe shpirtin” (VIDEO)

Share“Të kam borxh trupin dhe shpirtin” quhet ilahija kushtuar nënës, të cilën së fundmi e ka realizuar Burim Berisha, këndues i kahmotshëm ilahish nga Prizreni, por që jeton dhe vepron në Zvicër. Pas shumë vitesh duke kënduar...

Çështja e Ekstremizmit sipas fesë Islame – Ragmi Destani / VIDEO EKSKLUZIVE FRESKIRINORE

ShareKapitujt: 1. Ekstremizmi në emër të fesë dhe ekstremizmi në emër të Islamit 2. Kuptimi i fjalës xhihad sipas Islamit 3. Pozita e muslimanëve ndaj luftërave që ndofhin në vende të ndryshme të botës 4. Pranverat arabe në tërësi...

Donald Trump duke dëgjuar Kur’an! (VIDEO)

ShareDonald Trump duke dëgjuar Kur’an! (VIDEO) Një Imam i ftuar në ceremoni ka shfrytëzuar rastin për të recituar disa vargje të Kuranit për t’i dhënë një mesazh të fortë presidentit 45-të të Shteteve të Bashkuara. http://freskirinore.com/wp-content/uploads/2017/01/16257644_1935416666686128_6436181004712411136_n.mp4 Donald...

Njihuni me burgjet më të këqija në botë (Video)

ShareFreskiRinore ua sjell videon në të cilën do të mësoni detaje mbi burgjet më të këqija në botë. Se çfarë është gjetur, çfarë ka ndodhur, pse e kanë marrë emërtimin të tillë, duke u veçuar nga të gjitha burgjet tjera...

Qumili mledhë burrat për LIKE në Facebook (FOTO VIDEO)

Share  Qumili një nga humoristët gjakovar, mledhë burrat për Like në Facebook….Hë morr folni diçka ; u drejtohet Qumili mysafirëve… Për më tepër shih VIDEON;https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=708806155968068&id=518387785009907 Qumili...