3:16 pm - Thursday January 20, 3853

Archive: Video Subscribe to Video

PËRLESHEN ME SHISHE DEPUTETËT NË TURQI (VIDEO)

ShareMbledhja e së shtunës (24 dhjetor) e Komisionit të Drejtësisë në Parlamentin e Turqisë u shndërrua në një arenë të vërtetë përplasjesh midis deputetëve të Partisë AK në pushtet prej më shumë një dekade dhe deputetëve...

Sëmundjet e kohës si smira, zilia dhe urrejtja nuk na lejojnë të përmirësohemi në jetë…

ShareSemundjet e kohes si smira, zilia dhe urrejtja nuk na lejojne te permiresohemi ne jete, per kete arsye cdo njeri qe deshiron te persoset ne jete duhet te merret me te metat e tij dhe jo te nderhyje ne jeten e te tjereve! Per te arritur...

Njeriu që dëshiroi të falej 50 herë në ditë kur i munguan dhëmbët! / VIDEO / freskirinore

ShareShkeputje dobiprurëse All-llahu i madh te dhasht shendet e jete te gjate, je dhunti e rralle per ne shqiptaret, Elhamdulilah aq mire shpjegon e flet, kete dhunti qe ta ka dhene i Madhi Zote, Elhamdulilah na kenaqe me keto shpjegime briliante…...

Udhëton 4000 kilometra me biçikletë për ta bërë haxhin

ShareRrjetet sociale kanë botuar fotografinë e kinezit i cili këtë vit vendosi të bëj haxhin, por në mënyrë të veçantë. Vendosi që rrugën nga Kina në Arabinë Saudite ta bëj me biçikletë, shkruan islambosna. Udhëtimin e tij...

Vlera dhe rëndësia e natës së Kadrit – Afet ef Beadini / VIDEO

ShareNata e Kadrit është nata e sinqeritetit dhe përkushtimit të plotë para Fuqisë krijuese. Përkushtimi në këtë natë bëhet duke u zhveshur nga çdo qëllim sekondar i jetës dhe duke e veshur petkun e qëllimit të vetëm primar...

Lutje tepër emocionale në shqip nga hoxhë ELVIS NACI / VIDEO

Share  ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

Elvis Naçi sot bllokoi Negotinën e Pollogut, ju sjellim ekskluzivisht FOTO/VIDEO portali freskirinore

Share Elvis Naçi sot bllokoi Negotinën e Pollogut, ju sjell ekskluzivisht FOTO/VIDEO portali freskirinore. Në dhjetë ditët e fundit të Ramazanit, imam i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi sot ka vizituar Negotinen, ku u mikëprit nga...

Allahu është mëshirues, të tillë duhet të jenë edhe besimtarët – hoxhë Afet Beadini / JUMU’AH PROJECT

ShareProvoni t’i numëroni mirësitë dhe bekimet e Allahut me të cilat Ai ju furnizoi në jetën tuaj. Filloni me frymëmarrjen, rrahjet e zemrës, shqisat e të pamurit, të nuhaturit, të prekurit, mundësisë së buzëqeshjes… Vazhdoni...