2:07 pm - Wednesday January 17, 2018

Si te fitojm 40k chipa Ne Texas Hold’Em Poker Cdo Dite!!!

Me siguri u gezuat per kete lajm, sepse ndonjeher ke deshire te freskohesh duke luajtur texas holdem, por, problemi eshte te chipat .

Freskirinore ju shpalos nje kod ku cdo dite do keni mundesi te fitoni nje bonus prej 40.000 $ chips .

Në Forumin Freskirinore ne postuam tutorialin me foto dhe kodin ku mund te provoni menjeher pa humbur kohe…/freskirinore

KLIKO KETU për të mësuar procedurën !!!

Kushti i vetëm është që të regjistroheni në forum !!

#SHPËRNDAJE POSTIMIN TA LEXOJNË EDHE TË TJERËT!

Filed in: Internet & Kompjuter, Tech-Info

3 Responses to “Si te fitojm 40k chipa Ne Texas Hold’Em Poker Cdo Dite!!!”

  1. ardi
    July 3, 2011 at 1:17 pm #

    ei a munet dikush me me tregu qysh me donwloadu apo qka duhet me bo se spo di

  2. March 24, 2016 at 6:22 am #

    I have several merchants that refer to myself as “their discount sweetheart” because I be sure I am usually courteous.

Leave a Reply