2:10 pm - Wednesday January 17, 2018

Urime festa madhështore e FITËR BAJRAMIT

Portali FreskiRinore ua Uron festën e madhe të Fitër Bajramit, Paqa,Mirësitë dhe Begatitë qofshin në çdo familje…

urime fiter bajrami

#SHPËRNDAJE POSTIMIN TA LEXOJNË EDHE TË TJERËT!

Filed in: Bajrami, Maqedoni / Rajon / Bota, Postime t'reja

No comments yet.

Leave a Reply