10:02 pm - Monday December 11, 2017

Momenti kur Vlora Çitaku goditet me vezë (Video)

Blerta Avdili është vajza që sipas të gjitha gjasave është aktiviste e Vetëvendosjes, e cila ka gjuajtur ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Citakun mbrëmë. Të paktën kështu bëhet e ditur nga disa aktivistë të tjerë të Vetëvendosjes.

E gjithë ngjarja ka ndodhur gjatë një bashkëbisedimi në “Denver Women in International Security”, pjesë e së cilës ishte edhe ambasadori Christopher Hill.

Nga fundi i bashkëbisedimit, një aktiviste shqiptare, u ngrit, e ka akuzuat Citakun se është kriminele, vrasëse ( duke iu referuar vdekjes së Astrit Deharit ), pastaj akuzoi Ambasadorin Hill që po promovon kriminelët. Dhe në fund hodhi vezë drejt saj.

Vlora Çitaku sulmi me veze by GazetaExpresscom

#SHPËRNDAJE POSTIMIN TA LEXOJNË EDHE TË TJERËT!

Filed in: Postime t'reja

No comments yet.

Leave a Reply