3:44 pm - Wednesday January 17, 2018

Dhimbje në fshatin Tërrnoc, ndron jetë 12 vjeçari Adonisi

Një vdekje e rëndë ka tronditur fshatin Tërrnoc të Bujanocit dhe mbarë Luginën e Preshevës, që po ndan dhimbjen me familjen Adili pasi ka ndërruar jetë djali i tyre Adonisi, që sapo kishte filluar klasën e pestë të shkollës fillore. Ai ka qenë fëmijë shembullor dhe i shkëlqyeshëm, si në shkollë poashtu edhe në xhami.

#SHPËRNDAJE POSTIMIN TA LEXOJNË EDHE TË TJERËT!

Filed in: Postime t'reja

No comments yet.

Leave a Reply