3:16 pm - Saturday January 20, 2874

Archive: Page 9

Shkoni ma shpejt për gështenjaaaa….

ShareA do shkoni të mblidhni gështenja, bora e parë në mal dhe gështenjat të gjitha për toke! ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

Mos i vidhni Shqiptarët o të pa udhë!

ShareNuk do të guxoja të shkruaja sikur lotët e asaj Nëne mos më kishin prekur dhe rrënqethur të tërin. Një ngjarje që akoma nuk mund ta harroj dhe as nuk mund të imagjinoj se si mund të ndjehen ata familjarë pas kësaj historie...

Mrekullia e mushkonjës (mickojes)!

Share ​1. 100 sy; 48 dhëmbë; tri zemra; nga tre krahë në çdo anë; 6 thika në hundën e saj, me funksione të ndryshme; një mjet ngrohës që vepron sikurse sistemi i rrezeve infra të kuqe që pasqyron ngjyrën e lëkurës; një...

​Nëna e jetimëve …

Share Femijet mbesin pa baba, nena si syte i ruan, per lumturine e tyre, ajo cdo dite vuan! Nenes i digjet shpirti, lumturi me ju fal, se femijeria e tyre, ne gjysme ju eshte ndal!  Punon cdo dite per ta, gezim me ju sjell,  ne vend...

Bora e parë në Kodrën e diellit..Edhe ende vazhdon të bjerë./FOTO 

ShareBora e pare ne Kodren e diellit..Edhe ende vazhdon te bjere. ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

97.000 km damarë dhe asnjë ngatërresë e vogël.I Lavdëruar qofsh o Krijues Apsolut 

Share97.000 km damarë dhe asnjë ngatërresë e vogël.  I Lavdëruar qofsh o Krijues Apsolut ❤ ShareShpërndaje:TweetPrintEmail

Turqia dyfishon eksportet e lajthive prej 28.000 ton

ShareTurqia ka dyfishuar eksportet e lajthive në muajin shtator në shifrat prej 28.000 ton, ose një rritje për 89.2 për qind, raporton Anadolu Agency (AA). Asociacioni i eksportuesve të lajthive njoftoi se Turqia ka shënuar një fitim...

Një vajza dyvjeçare mbeti 13 orë e ngujuar në zgavrën e shkëmbit

ShareTë mërkurën një vajzë 2 vjeçe, gjatë shëtitjes me prindërit e saj në Riederalp të Kantonit Valis ka rënë brenda një zgavre prej 20 centimetrash të një shkëmbi, në një thellësi prej 6 metrash, shkruan 20minuten.ch. Më...