Ballina Jeta A ёshtё e vёrtetё, se ata qё falin namaz nate i kanё...

A ёshtё e vёrtetё, se ata qё falin namaz nate i kanё fytyrat mё tё bukura?

52
0
SHPËRNDAJE

“A ёshtё e vёrtetё,” pyetёn tё pranishmit, “se ata qё falin namaz nate i kanё fytyrat mё tё bukura?”
“Po, ngase ata vetmohen me Allahun, Mёshirёplotin, dhe Ai i mbulon ata me dritёn e Tij.” – ua ktheu ai.

Pёrkthim

image

Përshtati: freskirinore

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.