Ballina Jakup Asipi A hala se ke kuptu që gotën e rakis si ta pish...

A hala se ke kuptu që gotën e rakis si ta pish s’je musliman ma !

40
0
SHPËRNDAJE
Ndërroi jetë shejhu i nderuar dhe Muhadithi shqiptarë, Shuajb Arnauti

A hala se ske kuptu që gotën e rakis si ta pish sje musliman ma !

A hala se ke të qartë o vllau im i dashur, se kur ta pije muslimani rakijen imani i del sikur kur ta desh këmishen !

 

Jakup Asipi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.