SHPËRNDAJE

Në fshatin Ribar i Madh të Lipjanit dje ka ndodhur një aksident me fatalitet, ku një këmbësor humbi jetën pasi u godit nga një veturë në lëvizje.

Raportohet se i dyshuari mashkull gjersa ka qenë duke lëvizur në rrugë me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimën mashkull .Viktima është dërguar në QKUK ku edhe ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

NA SHKRUANI NË:
info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.