Ballina Dita e Xhuma-Project Allahu është mëshirues, të tillë duhet të jenë edhe besimtarët – hoxhë...

Allahu është mëshirues, të tillë duhet të jenë edhe besimtarët – hoxhë Afet Beadini / JUMU’AH PROJECT

57
0
SHPËRNDAJE

Provoni t’i numëroni mirësitë dhe bekimet e Allahut me të cilat Ai ju furnizoi në jetën tuaj.

Filloni me frymëmarrjen, rrahjet e zemrës, shqisat e të pamurit, të nuhaturit, të prekurit, mundësisë së buzëqeshjes…

Vazhdoni më tutje me ushqimin e preferuar, çatinë mbi kokë, njerëzit që ju duan…

Ktheni kokën kah qielli i kaltër, bukurinë e çdo peme, rrezet e diellit në fytyrën tuaj dhe madhështinë e hënës deri sa lind…

Vazhdoni me numërimin…

Ju sjellim ligjëratën e ditës së Xhuma, projekt ky që realizohet në bashkëpunim me Xhaminë Hamza dhe gjitha Video ligjëratat i gjeni të vendosura nē portalin www.freskirinore.com
•••Ligjērues: Afet ef.BEADINI•••

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.