Ballina Freski Angelina Jolie ka mbërritur në Greqi për të takuar refugjatët siriane(FOTO)

Angelina Jolie ka mbërritur në Greqi për të takuar refugjatët siriane(FOTO)

19
0
SHPËRNDAJE

Mes shiut dhe eres, Angelina Jolie ka mberritur ne Greqi per te takuar refugjatet siriane te bllokuar prej javesh ne kete vend. Ulur mes refugjateve, Jolie iu ka bere thirrje fuqive te medha t’I japin fund luftes ne Siri. Pak kohe me pare, te njejten gje beri edhe aktorja Susan Sarandon. Urojme te behen me shume e t’iu degjohet zeri!/tring/freskirinoreANGELINA JOLIE REFUGJATET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.