SHPËRNDAJE

Është arrestuar një polic pasi që mbrëm në gjendje të dehur nga alkoholi, fizikisht e ka sulmuar gruan e tij, ku më pas ajo ka humbur vetëdijen, transmeton Zhurnal.

Siç kumton MPB, ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:30 në Kumanovë, në shtëpinë e policit V.T

“V.T ishte nën ndikim të alkoholit dhe ka filluar zënkë verbale me gruan e tij N.T (31), dhe pastaj fizikisht e ka sulmuar, pas çka ajo ka humbur vetëdijen e saj. V.T është privuar nga liria dhe i është marrë arma zyrtare”, thonë mes tjerash nga Ministria e Punëve të Brendshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.