Ballina Ligjërata Asija gruaja e faraonit – Elvis ef.Naci / VIDEO

Asija gruaja e faraonit – Elvis ef.Naci / VIDEO

92
0
SHPËRNDAJE

Ligjëratat e Elvis ef Nacit sikur kanë arritur kulmin e shikueshmërisë….mirë apo keq, e vlerësoni ju vet hoxhën.Është ky postimi i parë në portalin FreskiRinore, publikohet Video-Ligjërata e parë në portal, in shaa Allah kemi dobi gjithë ne!

Deti na shoqeroi në rrugën tonë duke na vërtetuar me thellësinë, gjerësinë dhe gjallesat e mrekullueshme se Krijuesi i Gjithësise është i Plotfuqishëm!
Ligjerate e Mrekullueshme ju themi ta dëgjoni, të perfitojmë që të gjithë…
Ligjerues: Teolog Elvis Naci


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.