E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Autorët Postime nga freskirinore

freskirinore

3044 POSTIME 2 KOMENTET
Inicues dhe kryeredaktor i faqes

Facebook merr masa të reja për përdoruesit fëmijë

Rrjeti social Facebook do të parandalojë që përdoruesit fëmijë të shohin reklamat e aksesorëve të armëve, transmeton Anadolu Agency (AA).. Sipas lajmit të BBC-së, në...

Të thyesh me kokë 25 shalqinj për 30 sekonda!

Tafzi Ahmed nga Gjermania mban një rekord interesant botëror, atë të thyerjesh të më shumë shalqinjve me kokë. Në përgatitjen për të fituar një...

Syneti që po e harrojmë – Ja disa dhurata ekonomike por...

Ti japim dhurata njëri-tjetrit është synet, dhe dihet që dhurata asnjëherë nuk refuzohet. Ndonjëhere kushtet ekonomike bëjne që dhuratat të jenë më të rralla,...

Ramazani po afrohet, ja si ti përgatisni fëmijet tuaj për një...

Ramazani është afër dhe për ata që janë prindër, ky muaj sjellë edhe një kënaqësi shtesë: Ndarjen e kësaj kohe të vyeshme me fëmijët...

Shkolla amerikane ua bën qaren nxënseve që shkojnë në maturë me...

“Nëse fustani juaj i mbrëmjes së maturës nuk i përmbushë kërkesat e shkollës, atëherë ne kemi zgjidhje për ju” Kështu fillon dita në një shkollë...

Zhdukja e policëve, Zyra e Kryeministrit jep një njoftim të ri

Zyra për informim e kryeministrisë ka bërë të ditur se kryeministri Ramush Haradinaj viziton sot vendin ku po bëhen kërkimet për dy policët e...

Emocionale: Sot 6 vite u bene pa ty nena ime, zemra...

Ti oj nena ime ma mesove miresin Ma ushqeve te miren edhe bamiresin Djalin e madh oj nene Deshmore Kosoves ja dhurove Ishe burrnesh e madhe dhe...

Ky gjarpër mund të fluturojë 15 metra (Video)

Nga vëzhgimi i kërkuesve, u arrit në përfundimin se gjarpri me trup deri një metër e gjysmë, ka një strukturë të veçantë muskulature dhe...

Block title

Top 7 ditët e fundit

Block title