E diel, 19 Janar, 2020
Ballina Autorët Postime nga freskirinore

freskirinore

3048 POSTIME 2 KOMENTET
Inicues dhe kryeredaktor i faqes

Shkolla amerikane ua bën qaren nxënseve që shkojnë në maturë me...

“Nëse fustani juaj i mbrëmjes së maturës nuk i përmbushë kërkesat e shkollës, atëherë ne kemi zgjidhje për ju” Kështu fillon dita në një shkollë...

Zhdukja e policëve, Zyra e Kryeministrit jep një njoftim të ri

Zyra për informim e kryeministrisë ka bërë të ditur se kryeministri Ramush Haradinaj viziton sot vendin ku po bëhen kërkimet për dy policët e...

Emocionale: Sot 6 vite u bene pa ty nena ime, zemra...

Ti oj nena ime ma mesove miresin Ma ushqeve te miren edhe bamiresin Djalin e madh oj nene Deshmore Kosoves ja dhurove Ishe burrnesh e madhe dhe...

Ky gjarpër mund të fluturojë 15 metra (Video)

Nga vëzhgimi i kërkuesve, u arrit në përfundimin se gjarpri me trup deri një metër e gjysmë, ka një strukturë të veçantë muskulature dhe...

Zbulohet misteri çka ndodh me ju derisa flini gjatë operacionit: Anesteziologu...

Operacione të shumta bëhen në pacientë çdo vit, mirëpo pakkush njeh procesin e ndërlikuar të vënies në gjumë me anestezion. Puna e anesteziologut është që...

Shqiptari Ferid Murati është shumë afër zbulimit të ilaçit kundër kancerit

Ferid Murati lindi më 14 shtator të vitit 1936 në Whiting, Indiana, ShBA, është studiues shqiptaro-amerikan i mjekësisë, fitues i Çmimit Nobel për mjekësi...

Buzë të plota, me vetëm katër hapa

Mos e humbni shpresën nëse nuk i keni buzët si Angelina Jolie, por mësoni se si me vetëm katër hapa, të krijoni iluzionin e...

BE: Irani, Rusia dhe Turqia kanë “përgjegjësi të veçantë” në Siri

Shefja e Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, Federica Mogherini i ka bërë thirrje Rusisë, Iranit dhe Turqisë për të bërë më shumë në...

Block title

Top 7 ditët e fundit

Block title