E martë, 21 Janar, 2020
Ballina Autorët Postime nga freskirinore

freskirinore

3048 POSTIME 2 KOMENTET
Inicues dhe kryeredaktor i faqes

Mitrovicë, shqetësime për ndërtime mbi varrezat

Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), në Mitrovicë, Halit Barani, ka deklaruar se në Mitrovicë, ai personalisht...

Nga mirësjellja ndaj fëmijëve

Dr. Dua’ Er-Ravi Para se ti zgjoni fëmijët tuaj prej gjumit, uluni pranë tyre për nisa minuta dhe lexojeni me zë të ulët Ajet El-Kursij...

A vdes e shkuara?!

Nga: Dr Selman Aude  Pasi u martua me të, iu duk se tashmë ka në dorë shpirtin, zemrën dhe trupin e saj. E ç’punë do...

A mund ta lexoni pa derdhur lot?!

Biri im/Bija ime/ i/e Dashur Kur më sheh se jam vjetëruar dhe nuk jam në rregull, ke durim dhe provo të më kuptosh… Nese ndyhem kur...

Këshilla të rëndësishme shëndetësore!

Dr.Brian Berry nga SHBA-të ka zbuluar kancerin e ri në qenien njerëzore,të shkaktuar nga susbstanca kimike e quajtur Silver Nitro Oxide (oksidi i argjendit...

Mëkatet shkaktojnë mallkimet!

Pejgamberi, sal-lAllahu alejhi ve selem, ka mallkuar këta përsona; -atë që bën dhe kërkon bërjen e tatuazhit. - atë që zgjat apo kërkon të zgjasë flokët...

Mrekullia… (E Dashura NËNË)

Kjo është historia e vërtetë e një vajze 8-vjeçare, e cila ishte e bindur që dashuria bën mrekullira. Vëllai i saj ishte i destinuar...

Morfium identiteti

Skena politike në vend është bërë teatër. Po jo teatër aktrimi profesional. Njerëzit mendojnë se kanë arritur suksese të mëdha në karrierat e tyre...

Block title

Top 7 ditët e fundit

Block title