SHPËRNDAJE

Sa here te ndjehesh i humbur dhe i hutuar se nuk di c’te besh, mblidhi te gjitha brengat qe ke ne zemer dhe nisu drejt Zotit tend!

Ne nje sexhde te vetme do te gjesh zgjidhje per te gjitha. Behu si Ibrahimi a.s. qe i tha popullit te vet:

“Une jam nisur drejt Zotit tim, Ai do te me udhezoje.” (Saffat:99)

Përshtati: Ensar Sinani (freskirinore)

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.