Ballina Jeta Dhimbje në fshatin Tërrnoc, ndron jetë 12 vjeçari Adonisi

Dhimbje në fshatin Tërrnoc, ndron jetë 12 vjeçari Adonisi

6
0
SHPËRNDAJE

Një vdekje e rëndë ka tronditur fshatin Tërrnoc të Bujanocit dhe mbarë Luginën e Preshevës, që po ndan dhimbjen me familjen Adili pasi ka ndërruar jetë djali i tyre Adonisi, që sapo kishte filluar klasën e pestë të shkollës fillore. Ai ka qenë fëmijë shembullor dhe i shkëlqyeshëm, si në shkollë poashtu edhe në xhami.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here