SHPËRNDAJE

Pa fjalë!! E dhimbshme 😐😐😑

Foto e një fëmije 4 vjeçar që po shpërngulet nga Siria në Jordani, ekipi i UNHCR-së e kapi atë kur ai po emigronte vetëm në shkretëtirë nga Siria në Jordani.

E vetmja gjë që kishte në qesen e tij ishin rrobat e nënës dhe motrës së tij, të cilët i vranë në Siri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.