Ballina Jeta Djali duke mbajtur Nënën dhe Babain drejt kufirit për në Bangladesh

Djali duke mbajtur Nënën dhe Babain drejt kufirit për në Bangladesh

3
0
SHPËRNDAJE

Nje Musliman ne Arakan duke mbajtur nenen dhe babain drejt kufirit per ne Bangladesh per ti shpetuar ata nga terrorizmi Budist.

Allahu ja shperblefte me Xhenet..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here