Ballina Thënie Dy gjëra përshkruajnë njeriun…

Dy gjëra përshkruajnë njeriun…

26
0
SHPËRNDAJE

Dy gjëra përshkruajnë njeriun:­
– durimi kur s’ka asgjë dhe­
– sjellja kur ka gjithçka. ­

| Përshtati: Lutfi Muaremi |­ FRESKIRINOREPATIKAT VESHJE MENDIMI DETI

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.