SHPËRNDAJE

Kamerat e sigurisë pranë një shtëpie në Prizren kanë kapur një veprim të çuditshëm të dy femrave.

Ato shihen teksa i afrohen një shtëpie dhe hedhin diçka tek hyrja e saj dhe tek dera, shkruan gazetametro.

Pronari i kësaj i shtëpie në Prizren, nga kamerat e sigurisë ka vërejtur para disa netëve, lëvizjen e dy personave që duken të gjinisë femërore, të cilat bëjnë disa veprime të çuditshme para dyerve të shtëpisë së tij e cila gjendet afër QMF-së numër 2 dhe shtatores së dëshmorit, Pal Paluca.

Pronari i shtëpisë i cili na ka dërguar pamjet për mediat lokale, thotë të jenë shokuar së bashku me familjarët tjerë, nga ky veprim i këtyre personave të panjohur për të dhe familjarët e tij.

Pronarët nuk kanë vërejtur ndonjë gjë, e që me shumë gjasë, ajo që kanë hedhur këto dy femra, mund të ketë qenë ujë.

Disa persona bëjnë veprime të çuditshme para një shtëpie, pronari apelon për ndihmë për identifikim të tyre

VIDEO: DISA PERSONA BËJNË VEPRIME TË ÇUDITSHME PARA NJË SHTËPIE, PRONARI APELON PËR NDIHMË PËR IDENTIFIKIM TË TYRE Pronari i një shtëpie në Prizren, nga kamerat e sigurisë ka vërejtur para disa netëve, lëvizjen e dy personave që duken të gjinisë femërore, të cilat bëjnë disa veprime të çuditshme para dyerve të shtëpisë së tij e cila gjendet afër QMF-së numër 2 dhe shtatores së dëshmorit, Pal Paluca.Pronari i shtëpisë i cili na ka dërguar pamjet, thotë të jenë shokuar së bashku me familjarët tjerë, nga ky veprim i këtyre personave të panjohur për të dhe familjarët e tij.

Posted by Televizioni Prizrenit on Thursday, February 1, 2018

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.