Ballina Femra E shtroi rrugën për vëllaun e tij të verbër (FOTO)

E shtroi rrugën për vëllaun e tij të verbër (FOTO)

39
0
SHPËRNDAJE
  • Dikush në Arabinë Saudite ka ndërtuar një rrugë nga shtëpia e tij në një xhami për vëllain e tij të verbër.
  • Kjo është një gjë e madhe dhe e dhimbshme, por njeriu i verbër shkon në xhami për të fal namaz.
  • E na, ku jemi???

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.