Ballina Jeta E TURPSHME: Rrahje fizike te Mërgimtareve Shqiptar ne kufi

E TURPSHME: Rrahje fizike te Mërgimtareve Shqiptar ne kufi

30
0
SHPËRNDAJE

Pritjet e gjata në kufi këtyre ditëve i kanë tensionuar mërgimtarët.

Emisioni ka siguruar një video që tregon përleshje fizike ndërmjet shumë personave, pas përplasjes për kalimin e radhës së pritjes.Këtu tregohet edhe një here “MARRJA E SHQIPES”, përleshja fizike ndodhi në prani të fëmijëve dhe grave të cilat u shqetësuan shumë, dhe sigurisht qe kjo nuk është tradita e Shqiptarit.

Dikush aty thërret me zë te madh qe të ftohen policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.