Ballina Video E vërteta rreth Isras dhe Miraxhit – Hoxhë Ahmed Memedi

E vërteta rreth Isras dhe Miraxhit – Hoxhë Ahmed Memedi

47
0
SHPËRNDAJE

Pa të meta është Lartëmadhëria e Atij që robin e Vet e aloi në një pjesë të natës prej Mesxhidi Haramit (prej Qabes) gjer në Mesxhidi Aksa (Bejti Mukaddes), rrethinën e të cilës Ne e kemi bekuar, (ia bëmë këtë udhëtim) për t’ia treguar atij disa nga argumentet Tona. vërtet, Ai është dëgjuesi ( i fjalëve të Mu hamedit), pamësi (i punëve të Muhammedit).

VIDEO:

linku direkt SMARTPHONE: https://www.youtube.com/watch?v=zjNYVXOiiYQ&feature=youtu.be

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.