SHPËRNDAJE

Informojmë opinionin publik se që nga sot ( 11.02.2018 ) në kuadër të ndërmarrjes publike Komunalec, është themeluar ekipi kujdestarë i përbërë nga katër të punësuar të ndërmarjes, të cilët do të kujdestarojnë jashtë orarit të punës, do të pastrojnë dhe vëzhgojnë gjendjen e mbeturinave në nivel të qytetit me theks të veçantë qendrën e Gostivarit.

Apelojmë deri te të gjithë qytetarët e komunës së Gostivarit që të ndikojnë pozitivisht në ruajtjen e ambientit dhe pastërtisë publike në komunën tonë.

Me respekt:

Drejtoria e ndërmarjes publike Komunalec.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.