Ballina Jeta Elvis Naçi sot bllokoi Negotinën e Pollogut, ju sjellim ekskluzivisht FOTO/VIDEO portali...

Elvis Naçi sot bllokoi Negotinën e Pollogut, ju sjellim ekskluzivisht FOTO/VIDEO portali freskirinore

72
0
SHPËRNDAJE

Elvis Naçi sot bllokoi Negotinën e Pollogut, ju sjell ekskluzivisht FOTO/VIDEO portali freskirinore.

Në dhjetë ditët e fundit të Ramazanit, imam i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi sot ka vizituar Negotinen, ku u mikëprit nga mijera qytetarë të shumtë nga ky vend dhe rrethina e me gjere.IMG_0874 IMG_0875 IMG_0876 IMG_0877IMG_0909 IMG_0910 IMG_0911IMG_0916 - Copy IMG_0912 IMG_0896 - Copy IMG_0898 - Copy IMG_0899 - Copy IMG_0908

IMG_0889 - Copy IMG_0888 - Copy IMG_0887 IMG_0882 - Copy IMG_0880 IMG_0896 - Copy IMG_0866 IMG_0866 - Copy IMG_0872 - Copy13518034_714274405379092_311131693_o 13509509_714274825379050_299008659_o 13548693_714275058712360_1862047632_o IMG_0873 - Copy IMG_0879

VIDEO:

…SE SHPEJTI….

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.