Elvis Naci – Urgjente! Ta bëjmë me shtëpi Hasanin dhe vajzat e tij të semura! (VIDEO)

123
0
SHPËRNDAJE

Urgjente! Vëllezër dhe Motra të nderuara na është dhënë një shans për të bërë një mirësi të madhe, të bëjmë me Shtëpi Hasanin dhe vajzat e tij të semura! Shpërndajeni ju begatoftë i Madhi Zot.

Fondacioni Firdeus:RR ZONJA CURRE P ERMIR -STAR K1
01101 TIRANE TR
IBAN per llogarine me numer 00000883481
Nr i llogarise AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 Në Euro
DEGA TIRANE QENDER
SWIFT i bankës Credins: CDISALTRXXX

Urgjente! Urgjente! Urgjente!

Urgjente! Urgjente! Urgjente! Vëllezër dhe Motra të nderuara na është dhënë një shans për të bërë një mirësi të madhe, të bëjmë me Shtëpi Hasanin dhe vajzat e tij të semura! Shpërndajeni ju begatoftë i Madhi Zot.Fondacioni FirdeusIBAN eur:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 SWIFT i bankës Credins: CDISALTRXXX

Posted by Elvis Naçi on Saturday, January 20, 2018

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.