Ballina Artikuj Fal namaz nate ndërsa nuk i flet vëllait…

Fal namaz nate ndërsa nuk i flet vëllait…

43
0
SHPËRNDAJE

“Të përqeshurit me trashësinë nuk të bënë më të dobët…

Të përqeshurit me shëmtinë nuk të bënë më të bukur…

Të përqeshurit me dështim në ndonjë çështje nuk të bënë më të suksesshëm…

Andaj leja krijesat Krijuesit, e ti puno që të përmirësosh gjendjen tënde më mirë sesa të merresh me komentimin e të tjerëve “.

” Merr abdes dhe e tepron në shpenzimin e ujit…

Bart hixhab ndërsa parfumohesh…

Fal namaz nate ndërsa nuk i flet vëllait…

Agjëron ndërsa përgojon…

Jep sadaka ndërsa kërkon…

Prit ! Mos i hidh të mirat dhe shpërblimet e tyre në thesin e shqyer…”.

Muhamed El-Arifi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.