Ballina Thënie Femrat të çmendura dhe meshkujt budallenjë

Femrat të çmendura dhe meshkujt budallenjë

66
0
SHPËRNDAJE

“Femrat janë të çmendura dhe meshkujt janë budallenjë. Arsyeja pse femrat janë të çmendura është sepse meshkujt janë budallenjë.”

Thënie nga George Carlin, aktor dhe autor amerikan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.