SHPËRNDAJE

Aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës në pjesën veriore të Mitrovicës është veprim i duhur dhe i qëlluar me qëllim të ruajtjes sovranitetit dhe integritetit territorial të Kosovës.
Policia e Kosovës dëshmoj profesionalizëm dhe vendosmëri në detyrat e saj për mbrojtjen e rendit dhe ligjit në Kosovë.

Kjo përgjigje e shtetit të Kosovës duhet të shërbej si mësim për Qeverinë e Serbisë që mos të shkel territorin e Kosovës pa pëlqimin e institucioneve të Kosovës./FRESKIRINORE

FJALA,
Prishtinë 26.03.2018

Na shkruani:
info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.