SHPËRNDAJE

Gruaja duket e pavetëdijshme për faktin se ajo është ulur buzë një shkëmbi të plasaritur dhe nga momenti në moment mund t’ja thyejë qafën.

Sid Saunders ishte i tmerruar kur pa këtë grua të ulur mbi shkëmbinjtë e paqëndrueshëm ndërsa hante drekën e saj.

Vendi që shini në foto është kthyer në famëkeq pasi muajt e fundit ka pasur shembje të vazhdueshme, ndodhet në Seaford Head, East Sussex.

Fotografi 74-vjeçari që ka kapur foton është shprehur:

Kjo ishte njëra nga gjërat më të këqija që kam parë ndonjëherë.”

Një studente e Koresë së gjeti vdekjen pikërisht në këtë vend, ndërsa merrte pozën për një fotografi. Hyewon Kim, 23 vjeçe, u pengua dhe ra poshtë teksa u kërkonte turistëve t’i bënin foto teksa hidhej në ajër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.