SHPËRNDAJE
NA SHKRUANI NË: info@freskirinore.com

Filiali i “Hallkbank” në Gostivar që ndodhet në rrugën “Goce Dellçev” ka rënë pre e grabitjes këtë mesditë.

Sipas disa pronarëve të cilët ndodhen me bizneset e tyre përreth kësaj banke në Gostivar, autori ka qenë i armatosur dhe me maska. Ata për Tv Globi bën të ditur se ka qenë një person që është futur në ambientet e bankës, ndërsa ka shfrytëzuar kohën e faljes së namazit xhumës, kur shumica e popullatës ndodhet në xhami. Banka, për momentin është rrethuar nga policia.

Informata më të hollësishme do t’ju sjellim në edicionet informative./globi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.