SHPËRNDAJE

Frm sjell enkas per gjinine femerore ligjerata fetare me hapesire per diskutim, lexim te Kur’anit dhe ilahi.

Një program i pasur fetar, duke filluar me Kur’an, ilahi, ligjeratë të dobishme dhe diskutim të lirë. Shpërndani me familjarët e juaj që të mos e humbasin këtë mundësi.

Hyrja vetëm për gjininë femrore, përcjellë freskirinore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.