Ballina Jeta Haj medet haj – Katastrof (Rast urgjent / SHPËRNDAJE)+

Haj medet haj – Katastrof (Rast urgjent / SHPËRNDAJE)+[FOTO]

40
0
SHPËRNDAJE

Rast urgjent / SHPERNDAJE

Haj medet haj – Katastrof

Rast shume i rende, kjo familje 7 anetarshe ne fshatin Zaplluzh, komuna e Dragashit.
5 femije te vegjel, te zbathur e te zhveshur.
Kushtet e banimit ekstrem te renda.
Lusim çdo njeri vullnet mire qe ti viziton dhe te ju ndihmone.
Falenderojme hoxhen Safet Skenderi i cili sot u inkuadrua ne aksionin tone humanitar.

Pamje tmerruese ishin ato qe pame ne.
Zoti ju ndihmofte

Linku për kontakt: SHOQATA JETIMAT E BALLKANIT

Përshtati: FRESKIRINORE.COM

FOTO/

ndihma555 ndihma444 ndihma333 ndihma222 ndihma111

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.