SHPËRNDAJE

Heroi ynë Enver Zymberi, ndihu i qetë nën dheun e Kosovës për të cilin ti e dhe jetën.

Sot vëllezërit dhe motrat tua (kolegët), e kryen amanetin tënd të nisur para shumë viteve.

Enver Zymberi
info@freskirinore.com

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.