Ballina Dita e Xhuma-Project HUDBE EMOCIONALE

HUDBE EMOCIONALE [VIDEO]

33
0
SHPËRNDAJE

Vetem Allahun xh.sh e adhurojme, vetem Allahun e madheruar e lavderojme dhe vetem Allahun per t’gjitha begatite, bereqetet, nimetet qe na ka dhururar Ai, vetem Ate e Falenderojme.

Salavatet, selamet tona, pershendetjet tona jane per me te zgjedhurin e te derguarve, per vulen e Pejgamberise Muhamedin s.a.v.s, familjes se tij te ndershme, shokeve te tij fisnik dhe te gjitha ata te cilet e kane ndjekur dhe do ta ndjekin rrugen e pejgamberit a.s.v.s deri ne diten e gjykimit.

 

_________

HUDBE/AFET ef.BEADINI

Projekti realizohet ne Xhamine Hamza Doberdoll-Gostivar

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.