Ballina Jeta Humbje, dëshpërim të shpejtë, vrapim të shpejtë në gara maratonike, që t’i...

Humbje, dëshpërim të shpejtë, vrapim të shpejtë në gara maratonike, që t’i ndërmendin tri shkronja; RDK!

39
0
SHPËRNDAJE

Humbje, dëshpërim të shpejtë, vrapim të shpejtë në gara maratonike, pezullim të veprimtarive partiake, ringjallje, ndërrim kryetarësh, tradhti e deputetes, kurth, hidhërim, publikim i bisedave private, rrjedha e ujit për në mullirin e kundërshtarëve, pashpresë, shkarkim të kryetarit dhe emërim i kryetarit të ri, janë fjalë që t’i ndërmendin tri shkronja; RDK!

Në Maqedoni kemi parti politike shqiptare që kurrë nuk i ndërrojnë prijësit e tyre dhe të atilla që shumë shpesh i ndërrojnë prijësit. E arta, mesi mungon, prandaj në mjediset tona vonohet pranvera! – shkruan Iljasa SALIHU, transmeton freskirinore.

RDK RUFI VESEL FADIL

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.