Ballina Kuriozitete I bën zilja e telefonit në transmetim të drejtpërdrejt, shiko çfarë bën!

I bën zilja e telefonit në transmetim të drejtpërdrejt, shiko çfarë bën!

43
0
SHPËRNDAJE

Një burrë i cili ishte i ftuar në një intervistë në Televizion, e që ishte në transmetim të drejtpërdrejt u gjendë përballë një situate që e vuri atë në siklet.Gjatë kohës që ishte duke folur dikush e mori në telefon, dhe në pamundësi për të mbyllur telefonin, burri e hodhi tutje atë.


 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.