Ballina Ilahi Ilahi e re nga Abdullah Shaqiri – Pejgamberi Ynë

Ilahi e re nga Abdullah Shaqiri – Pejgamberi Ynë

88
0
SHPËRNDAJE

———————————————————- Teksti – Hazbi Ameti Melodia – Hazbi Ameti Studio – ZAAF Kumanovë Vokalet Percjellse: Agim Avdiu , Avni Nebiu dhe Furkan Junuzi Sponzor : SHELL IBRO KOMERC Kumanovë Veshja : Butiku MODIUM Kumanovë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.