Ballina Jakup Asipi Ja çka kishte ligjëruar Hoxhë JAKUP ASIPI për flamurin kombëtar!

Ja çka kishte ligjëruar Hoxhë JAKUP ASIPI për flamurin kombëtar!

66
0
SHPËRNDAJE

Flamuri është gjë e madhe nuk bëhet hajgare me te, ashtu siç çdo fëmijë që ka këmishën e vetë dhe ia veshin në çdo mëngjes, FLAMURI ËSHTË KËMISHA E NJË POPULLI që duhet ta veshim çdo mëngjes **

QENAN ALIU

Hoxha i nderuar tani më i ndjerë Jakup Asipi, edhe mbas shumë ligjërimeve brilante të temave të ndryshme, njëherë lidhur me FLAMURIN shkurtimisht ishte prononcuar ;-


(Cit..)
** Besimtar të nderuar, kurë jemi te FLAMURI, ata që duan ta dëgjojnë përgjigjen ISLAME duhet të binden një herë e përgjithmonë se , ata që thonë se luftohet për flamur e kanë gabim, POR LUFTOHET PËR ALLAH RRETH FLAMURIT. Flamuri është gjë e madhe nuk bëhet hajgare me te, ashtu siç çdo fëmijë që ka këmishën e vetë dhe ia veshin në çdo mëngjes, FLAMURI ËSHTË KËMISHA E NJË POPULLI që duhet ta veshim çdo mëngjes **
P.S. ,- Të dashur miq, a nuk thotë HYMNI kombëtarë – RRETH FLAMURIT TË PËRBASHKUAR-. A nuk është kjo përgjigje e saktë e ISLAMIT dhe Hoxhës të nderuar Jakup Asipi- Sllupçani ? /freskirinorejakup111

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.