Ballina Jeta Ji optimist dhe puno… (EMOCIONALE)

Ji optimist dhe puno… (EMOCIONALE)

51
0
SHPËRNDAJE

Umm Hassan (60) pas vdekjes se bashkëshortit filloi me pastrimin dhe lyerjen. Ajo këtë e bënte për t’i ushqyer fëmijët. E gjithë pasuria e burrit qe e la pas vete ishte afër dy euro. Pasi qe ua mundësoi fëmijëve te saj te shkollohen ajo vendosi ta përmbush edhe ëndrrën e saj dhe te mbaroj universitetin. Tani Umm Hasan është studente e fakultetin sociologjik, ndërsa ëndërron qe një dite te jete deputete ne parlamentin egjiptian. JI optimist dhe puno…/freskirinore

Përshtati FRESKIRINOREGRUA kepuc kepucetare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.