SHPËRNDAJE

Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media si për jetën personale, ashtu edhe për atë private.

Së fundmi Rudina ka tërhequr vëmendjen me një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Kujtojmë që aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës. Ajo poston shpesh foto me të voglën duke ja ëmbëlsuar ditën fansave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.