SHPËRNDAJE

Më shumë se 10 persona – këmbësorë që po kalonin rrugës, janë shkelur nga një vozitës kamioni në Toronto të Kanadasë.

Në një postim në Tëitter, Policia e Torontos tha se ishte “tepër herët” për të konfirmuar numrin e të lënduarve ose lëndimet e tyre.

“Është shumë herët për të konfirmuar numrin e këmbësorëve të goditur ose lëndimet e tyre”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, dhe nuk dihet nëse bëhet fjalë për sulm apo aksident.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.